פיתוח קריירה

מדוע חשוב להשקיע בעיצוב ובחדשנות בעסקים קטנים ובינוניים? איך שומרים על קניין רוחני בעידן המקוון ואיזה כלים ומיומנויות יסייעו לכם בקידום העסק שלכם?

כנס חדשנות ויצירתיות בשנקר

מומחים מהארץ ומהעולם, אנשי אקדמיה ובכירים בתעשייה ישתתפו בכנס בינלאומי על חדשנות ויצירתיות, במהלכו יחשפו ממצאי סקר מרתק על השוק המקומי 
 
כנס חדשנות ויצירתיות | 19-20.11 | אודיטוריום גד אלון (אנה פרנק 12, רמת-גן)
     
בשווקים הבינלאומיים התוססים והתחרותיים של ימינו, יתרון גדול לחברות ועסקים המצליחים לשמור על חדשנות ויצירתיות. אבל איך עושים את זה וכיצד יכולה לסייע בכך האקדמיה? המרכז לחדשנות ופיתוח תעשייתי בשנקר מזמין אתכם לכנס בינלאומי המוקדש לחיבור הבינתחומי בין חדשנות, יצירתיות, אקדמיה ותעשייה.
 
במסגרת פרויקט IDEA, העוסק בעידוד חדשנות בתעשייה ובעסקים, יתארחו בכנס אנשי אקדמיה ומומחים מהארץ ומהעולם, שיציגו מודלים של הצלחה בעידוד ובהטמעת תהליכי עיצוב וחדשנות בארגונם. בתוך כך, יספרו על תפיסות מתקדמות בניהול קניין רוחני, הזדמנויות מימון חדשות ועל הקשר בין תיאוריה לפרקטיקה.
 
בין המשתתפים בכנס: אחראי עיצוב וחדשנות בבית האופנה האיטלקיMarni, מנכ"ל חברת הריהוט והעיצוב השבדית Kasthall, רועי יולוסו, יזם ומנכ"ל חברת Greenbo ופרופ' סטפנו סרי מהפוליטקנו של מילאנו, המתמחה ביצירתיות בסטארט-אפ דיגיטלי
 
במסגרת הכנס ייחשפו ממצאי סקר מקיף אודות חדשנות בתעשייה הישראלית, המציעים תובנות מפתיעות על הקשר בין חדשנות לתעשייה. הנתונים שיוצגו מאפשרים לעמוד על סוגי שיתופי הפעולה הכדאיים ביותר לתעשייה עם גורמים חוץ תעשייתיים ואף שופכים אור על יעילותם של הרגלים שיווקיים ומסחריים, כמו גם הבנת הקשרים עם השווקים המקומיים והבינלאומיים.
 
פרויקט IDEA הוא חלק מתוכנית טמפוס של האיחוד האירופי, המתמקד בנושאים של קשרי אקדמיה-תעשייה וחיזוק משולש הידע השכלה-מחקר-חדשנות. מטרת הפרויקט לפתח מתודולוגיות מחקר מתקדמות המשלבות ידע מתחומי עיצוב, הנדסה וניהול ולחזק את המוסדות האקדמיים כגורמים משמעותים בתהליכי מו"פ וחדשנות בתעשייה. בפרויקטים שותפים 12 מוסדות מובילים מהארץ ומאירופה ו"שנקר" נבחרה להוביל אותו, כמי שעומדת בחזית תחומי העיצוב וההנדסה.
 
להרשמה ליום הראשון: http://bit.ly/creative_company_day1
להרשמה ליום השני: http://bit.ly/creative_company_day2 
לפרטים נוספים: hilats@shenkar.ac.il