מי אנחנו

הסטודנטים של המרכז האקדמי לב דורגו לראשונה במקום הראשון בדירוג ציוני בחינת מועצת רואי חשבון בפיננסית מתקדמת

הסטודנטים של המרכז האקדמי לב דורגו לראשונה במקום הראשון בדירוג ציוני בחינת מועצת רואי חשבון בפיננסית מתקדמת

בימים אלה התפרסמו ציוני הנבחנים בבחינה הסופית בפיננסית מתקדמת של מועצת רואי חשבון למועד חורף 2015. את המקום הראשון בדירוג אחוזי ההצלחה של המוסדות השונים בבחינה, כבשו השנה לראשונה הסטודנטים של המרכז האקדמי לב עם אחוזי הצלחה של 91.5 אחוזים. המרכז האקדמי לב חולק את המקום הראשון יחד עם המרכז הבינתחומי עם אחוזי הצלחה זהים.

 

את ההישג המרשים זוקפים במרכז האקדמי לב למאמץ הרב שהושקע בשנים האחרונות וימשיך להיות מושקע גם בעתיד בבניית תוכנית לימודים ייחודית בחוג לחשבונאות, המאופיינת במתן דגש רב על חיבור החומר הלימודי הנלמד בהרצאות לאופן יישומו בפרקטיקה בעולם העבודה, והכנת הסטודנטים והסטודנטיות מבחינה מעשית לקראת הצפוי להם בשוק העבודה כרואי חשבון.

 

"מלבד ההישג הגדול באחוזי הצלחה שגבוהים בלמעלה מ – 20% מהממוצע הכלל ארצי, שעומד על 69.79%, מדובר בהצלחה מיוחדת במינה" מציין דיקאן הפקולטה לניהול במרכז האקדמי לב,  פרופ' הרצל פטל, ומוסיף: "אני גאה ושמח על כך שלראשונה הצלחנו לכבוש את פסגת הדירוג. בע"ה, נמשיך ונפעל לשמור על מיקומנו בראש סולם הדירוג גם בבחינות הבאות, תוך שימור הרמה המקצועית המיטבית אותה אנו מנחילים לסטודנטים שלנו. אני מודה לכל חברי סגל ההוראה והסגל המנהלי שהובילו להישג מרשים זה".

 

לדברי פרופ' חיים סוקניק, נשיא המרכז האקדמי לב: "חשוב להבין כי חלק מהסטודנטים והסטודנטיות שלנו מגיעים מרקע חרדי, ומתחילים את דרכם האקדמית עם פערים גדולים בלימודי ליבה אשר הכרחיים ללימודי התואר. לאחר שנת מכינה במהלכה הם זוכים לליווי צמוד של המרצים והצוות האקדמי שמשקיע רבות בהכשרתם, לא זו בלבד שהם מגשרים על הפערים, אלא עומדים כיום לראשונה בראש הדירוג יחד עם חבריהם לספסל הלימודים. זהו הישג יוצא דופן ועל כך ראויים הם לציון לשבח. אני מברך את בוגרינו על הישגם המרשים אליו הגיעו".