שכר לימוד ומלגות

רשת "אופטינייס" מעניקה מלגות לסטודנטים במדעי האופטומטריה בהדסה

רשת "אופטינייס" מעניקה מלגות לסטודנטים במדעי האופטומטריה בהדסה

רשת "אופטינייס" מעניקה מלגות לסטודנטים במדעי האופטומטריה

 

המלגות מיועדות לסטודנטים מהחברה הערבית הלומדים לתואר שני במכללה האקדמית הדסה בירושלים. מוסטפא דקה, הבעלים והיו"ר של "אופטינייס" הינו בוגר המכללה

 

בוגר המכללה האקדמית הדסה בירושלים, מוסטפא דקה, הבעלים והיו"ר של רשת "אופטינייס" העניק היום מלגות לסטודנטים מהחברה הערבית הלומדים לתואר שני במדעי האופטומטריה במכללה האקדמית הדסה בירושלים.

 

המדובר במלגות המכסות את חצי שכר הלימוד של הסטודנטים. המכללה האקדמית הדסה בירושלים היא מוסד הלימודים היחידי בארץ בו ניתן ללמוד לתואר שני במדעי האופטומטריה.

 

למוסטפא דקה אשר הקים וייסד את הרשת המצליחה יש ניסיון של למעלה מ-20 שנה בתחום האופטומטריה, והיכרות נרחבת עם הענף. רשת אופטינייס קיימת 6 שנים, ופעילה בכל רחבי הארץ עם פריסה של 12 סניפים.

 

הרשת משקיעה במקצועיות והשיקה לאחרונה קליניקה ייחודית לטיפול במקרים מיוחדים          "אופטינייס מדיקל סנטר" שמטפלים בו בפציינטים שסובלים מקרטקונוס  ובמקרים מיוחדים ובמחלות במקטע קדמי של העין.

 

ההחלטה של "אופטינייס" להעניק מלגות לסטודנטים הלומדים את התחום נובעת מהרצון של דקה לסייע הן בקידום הדור הצעיר בחברה הערבית והן להתפתחות התחום. לתפיסתו, השקעה מהסוג הזה תעודד צעירים בחברה הערבית ללמוד את התחום ואף תאפשר לשמור על רמת מקצועיות גבוהה בענף שימשיך על ידי כך, להשתפר ולהשתכלל לאורך השנים.

 

פרופ' ברטולד פרידלנדר, נשיא המכללה האקדמית הדסה: "יש כאן שילוב מושלם של בוגר המכללה שהצליח מאוד בתעשייה בין השאר בזכות לימודיו במכללה ומצא לנכון להשקיע בחזרה בסטודנטים, מתוך היכרות וידיעה עד כמה חשובים הם לימודי התואר להצלחה בחיים. אנחנו מברכים את מוסטפא דקה על תרומתו לסטודנטים ומודים לו על היותו שגריר של החוג למדעי האופטומטריה בפרט והמכללה בכלל".