מי אנחנו

תואר שני בטכנולוגיות למידה בהדרכה ארגונית ב-HIT

תואר שני המתמקד בישומי טכנולוגיות למידה בהדרכה ארגונית

היום כבר לא ניתן להתעלם ממקומן המרכזי של הטכנולוגיות הדיגיטליות המשמשות לצרכי הדרכה ולמידה בארגונים עסקיים וציבוריים כאחד. לומדות, מערכות תמיכה בביצועים, סביבות למידה מקוונות, סימולציות ומערכות לשיתוף ידע ארגוני הם חלק בלתי נפרד מהנוף ההדרכתי של כל ארגון בינוני או גדולאנשי הדרכה נדרשים לפתח מומחיות ומקצועיות בפיתוח מערכי הדרכה משולבי טכנולוגיה ולהכיר את המגוון הרחב של הכלים שיכולים לעמוד לרשותם וליעל את הלמידה בארגון. אנשי פיתוח שמפתחים פתרונות טכנולוגיים לשוק ה- edu-tech הצומח במהירות נדרשים להבין בתהליכי למידה והוראה כדי ליצר פתרונות שעונים על צרכים של שוק מיוחד זה.

 

התואר השני בטכנולוגיות למידה מכשיר מומחים מקצועניים בטכנולוגיות למידה. התואר נועד להקנות ידע אקדמי מתקדם וכישורים יישומיים עדכניים הנדרשים בעולם הלמידה הארגונית. התואר השני מעשיר את ארגז הכלים של מי שעוסק בפועל בהדרכה ארגונית ובישומי טכנולוגיות למידההתואר נועד להרחיב ולהעמיק את הידע העיוני ואת היכולות היישומיות של הסטודנטים: ליישם חשיבה מערכתית בתכנון התערבויות הדרכתיות, לפתח תובנות לגבי אתגרים ניהוליים בהקשר של למידה והדרכה ולשכלל את יכולות העיצוב וההפקה שלהם בהקשר לפתרונות למידה והדרכה מבוססי טכנולוגיה.

 

הקורסים בתואר השני עוסקים בהיבטים תיאורטיים ופרקטיים של פיתוח והטמעה של טכנולוגיות למידה בסביבות ארגוניותהקורסים חולשים על מגוון רחב של נושאים חלקם בדגש טכנולוגי וחלקם בדגש על ניהול הדרכה והטמעת תהליכים בארגון. הסטודנטים שלנו נחשפים להתפתחויות הטכנולוגיות החדשות ביותר בתחום, למודלים מובילים וחדשניים בלמידה נתמכת טכנולוגיה, למחקר והערכה של תהליכי למידה והטמעה בארגונים.

 

למידה נוסף: http://www.hit.ac.il/telem/M.A